Ekibimizle tanışın

Global ekip birinci sınıf hizmet ve
eşsiz teknoloji desteği

Aviatech satış ekibi dünya standartlarında hizmet sağlama konusunda sınırları zorlamaktadır. Kurum içi mimarlar, araştırmacılar ve en son teknolojilerle desteklenmekteyiz. Ekibimiz, tüm iş ortaklarımız için üst düzey özelleştirilmiş çözümler sunmak adına çalışmalarımızda konsültatif yaklaşımı benimsemektedir. 

Berkay Ergintan
Türkiye ve Asya Berkay Ergintan Bölge Müdürü +90 553 437 16 85 berkay@aviatech.com
Aleksas Fogel
Avrupa Aleksas Fogel Genel Müdür - Hangarlar +370 5 214 0700 aleksas@aviatech.com
Frank Werner
Avrupa Frank Werner Bölge Müdürü +370 5 214 0700 frank@aviatech.com
Vitalijus Boreiko
Avrupa Vitalijus Boreiko Genel Müdür Yardımcısı +370 5 214 0700 vitalijus@aviatech.com
Timur Urkinbaev
Orta Doğu Timur Urkinbaev Bölge Müdürü +971 6 704 54 38 timur@aviatech.com
Ali Muhammad Shah
Pakistan Ali Muhammad Shah Ülke Müdürü +92 3111 666 888 m.shah@aviatech.com
Her zaman yetenekli kişileri arıyoruz

Aviatech olarak ekibimiz için en iyi ve en başarılı kişileri arar ve onlara tüm potansiyellerini geliştirme fırsatını sunarız. Şimdi veya yakın gelecekte, bizimle birlikte bir kariyer yapmayı düşünüyorsanız, lütfen bu istediğinizi bize hemen bildirin.

Boş pozisyonlar hakkında bilgi edinin

Bilgilerinizi bırakın, kısa süre sonra geri dönüş yapacağız